U Zagrebu je održano prvenstvo Hrvatske za juniore (U21), kao i za judaše i judašice do 14 godina. Dvorana u Podsusedu ugostila je 430 judaša i judašica iz cijele Hrvatske, a najuspješniji su bili članovi JK Solin.

Solin je osvojio 64 boda, odmah iza njih su članovi JK Kaštela (62 boda), dok je JK Dubrovnik 1966 osvojio 55 bodova.

Kaštela su imala svoje finale u kategoriji do 55 kg, gdje je Zorotović bio bolji od Škomrlja. Medvidović (do 60 kg) je donio zlato za Solin, a Klačar (do 66 kg) zlato za Istarski borac iz Pule. Patrik Sumpor (do 73 kg) je uzeo zlato za JK Zagreb, a broncu za Zagreb je donio Makarović.

U kategoriji do 81 kg, Istarski borac je imao oba finalista, a Sokolović je bio bolji od Rosande. Jerkunica (do 90 kg) je sovojio zlato za Dalmacijacement, dok je Kokeza (do 100 kg) zlatni za Solin. U kategoriji preko 100 kg slavio je Raca (Kaštela).

Šušnić (do 44 kg) je prvakinja Hrvatske za Rijeku, a Puljiz (do 48 kg) za Solin. Brletić (Panda) je osvojila zlato u kategoriji do 52 kg, a Oberan (Župa Dubrovačka) u kategoriji do 57 kg. Do 63 kg slavila je Car (Kvarner), dok je Violić (do 70 kg) uzela zlato za Dubrovnik 1966, isto kao i Pavić (do 78 kg). Helena Vuković (preko 78 kg) je juniorska prvakinja Hrvatske iz Profectus Samobora.