U vikendu za nama održano je juniorsko prvenstvo Hrvatske u judu koje se održalo u Splitu. U kategoriji do 78 kilograma nije bilo bolje od Petrunjele Pavić, a Luka Violić osvojio je također zlatnu nedalju u kategoriji preko 100 kilograma iz Judo kluba Dubrovnik 1966.

Bruna Bilić osvojila je drugo mjesto, a s broncom su se vratili Marko Tomašević, Marko Vareškić, Ardian Sufaj i Paula Belemečić.

Uspjeh su upisali i članovi Judo kluba Konavle – Cavtat. Dora Obradović postala je prvakinja Hrvatske u kategoriji do 32 kilograma. Srebro je osvojio Orsat Obradović, a bronca je pripala Alessandru Bratošu. Za Ura Nage Šejla Škaljić s četiri pobjede u nizu osvojila je zlato i naslov prvakinje Hrvatske u konkurenciji djevojčica do 40 kg. Broncu su izborili Leon Đapić i Leon Konjevod, a za Judo klub Župu dubrovačku Iva Oberan. Broncu je osvojio i Šime Buterin iz Judo kluba Mokošica u kategoriji do 66 kilograma.