Mladi judaši Judo kluba Dubrovnik nastupili su proteklog vikenda na međunarodnom judo turniru u Kaštelima te na Otvorenom prvenstvu Dubrovačko-neretvanske županije.

Na 16. Međunarodnom judo turniru “Memorijal Mario Zebić” na kojem je nastupilo ukupno 465 natjecatelja iz 35 klubova judaši J.K Dubrovnik nastupili su s 18 članova te su još jednom postigli izvrsne rezultate.

Ante Raguž osvojio je 1.mjesto dok su Davor Obrvan i Andrea Šuljak osvojili 2.mjesto.Brončane medalje osvojili su:Lucija Čurlin ,Nika Napica, Frano Medo.Nadomak medalji s ostvarenim 5.mjestom su Matej Batina,Ivan Hrnić,Karmen Knego,Mara Bezek,Lukša Napica i Vlaho Ban.Još su nastupili Marin Grilec,Marko Butigan,Marko Čurlin,Tea Vukanović,Nikola Mrvalj i Luka Čurlin.

Na Otvorenom prvenstvu Dubrovačko neretvanske županije osvojena je 21 medalja.

6 zlatnih osvojili su Romana Palunčić(u uzrastu ml.kadetkinja),Pero Moretić,Marin Perger Milutinović,Teo Petković,Stijepo Zvono i Ivan Nović.Srebrom su se okitili Marko Moretić,Maroje Tovarac(u dva uzrasta),Mario lonco,Antonio Milutinović,Josip Đurić,Maroje Đevoić, Andrej Vukorep i Romana Palunčić u uzrastu djevojčica,a brončani su Roko Grilec ,Pero Moretić(uzrast U16),Fabio Sforza Jerosimić,Mario Lonso ,Josip Đurić,Matija Lonco i Marin Perger Milutinović(U10 uzrast).